Strona główna
PARAFIALNE SPOTKANIA WIGILIJNE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
24.12.2009.

PEŁNE RADOŚCI WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

wigilia ministrancka

 

Przedświąteczny czas to okazja do spotkań wigilijnych. Jest ich sporo w naszej wspólnocie parafialnej. Między innymi, wielkie gminne spotkanie miało miejsce 19 grudnia, kiedy to w Hali Sportowo – widowiskowej, z inicjatywy naszych władz spotkało się ponad 300 osób z różnych instytucji działających w naszej gminie.  Opłatkiem łamały się również różne wspólnoty działające w naszej parafii.

 

 wigilia studencka

wigilia studencka21 grudnia spotkali się studenci,

 

wigilia ministrancka

 

 

 

 

 

następnego dnia opłatkiem połamali się ministranci.

 

 

23 grudnia przy wigilijnym stole spotkał się Krąg Biblijny i schola.

W tym roku nie było jednak wigilijnego spotkania w Kole Żywego Różańca.

Zmieniony ( 01.01.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »