Strona główna
ŻAŁOBA NARODOWA Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
10.04.2010.

ŁĄCZYMY SIĘ W MODLITWIE ZA OFIARY KATASTROFY

 

śp. Prezydent RP Lech Kaczyński z Małżonką Marią

Na pewno jesteśmy wstrząśnięci po dzisiejszej porannej katastrofie prezydenckiego samolotu, w ktorej zginęło 97 osób wraz Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim, jego  Małżonką i innymi czołowymi przedstawicielami władzy państwowej i polityki. Zachęcamy do włączenia się w modlitwę za śp. OFIARY KATASTROFY POD SMOLEŃSKIEM. Jutro, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, o godz. 11.30 w kościele parafialnym będziemy sprawowali Mszę w ich intencji, a o godz. 15.00, zgodnie z poleceniem Biskupa Koszalińsko – Kołobrzeskiego rozdzwonią się dzwony naszych świątyń, a potem rozpocznie się w naszym kościele parafialnym specjalne nabożeństwo połączone z modlitwą za Ofiary katastrofy. Zachęcamy do licznego uczestnictwa.

 

Zmieniony ( 12.11.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »