Strona główna
NOWY WIKARIUSZ NASZEJ PARAFII Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
12.06.2010.

 Ks. Sławomir KmiecikKS. SŁAWOMIR KMIECIK

 

 

 

 

 

Tak się nazywa nowy Ksiądz Wikariusz, który od 25 sierpnia rozpocznie posługę duszpasterską w naszej parafii. 12 czerwca do naszej kancelarii parafialnej dotarł Dekret Biskupa Koszalińsko – Kołobrzeskiego informujący nas o tym mianowaniu. Dotychczasowego wikariusza, Ks. Dariusz Stachulę - po pięciu latach poslugi duszpasterskiej w Bobolicach - Ksiądz Biskup skierował do Parafii pw. Narodzenia NMP w Szczecinku 

 

Ksiądz Sławomir otrzymał świecenia kapłańskie 29 maja 2010 r., więc jest neoprezbiterem. Pochodzi z Białogardu, z Parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Na swoje hasło prymicyjne wybrał słowa z Pisma świętego: Ja wyświadczam łaskę komu chcę i miłosierdzie komu Mi się podoba.

Zmieniony ( 26.08.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »