Strona główna
PARAFIADA 2010-przygotowania Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
03.07.2010.

JUŻ ZA TYDZIEŃ – WSPÓLNA PARAFIALNA ZABAWA I EMOCJE

  parafiada 2009

 W związku z II turą wyborów prezydenckich, musieliśmy przełożyć datę festynu parafialnego. Jednak co się odwlecze, to nie uciecze J W niedzielę – 11 LIPCA RADA PARAFIALNA I MGOK ZAPRASZAJĄ WSZYSTKICH PARAFIAN I GOŚCI NA PARAFIADĘ 2010.  Jak zwykle nie zabraknie atrakcji takich jak loteria fantowa z cennymi nagrodami, będą również okolicznościowe występy. A to wszystko przy super atmosferze wspólnych  spotkań i przy dobrej kuchni serwującej między innymi wędzone specjały, a także cieszące się wielką popularnością słodkie wypieki. ZAPRASZAMY!

Zmieniony ( 12.11.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »