Strona główna
chór szesnastoletni Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: ks. Ryszard Baran   
28.11.2010.

Chór już szesnastoletni.

 

 

 

 

 

Wprawdzie jeszcze do pełnoletniości trochę nam brakuje, szesnasta rocznica istnienia chóru parafialnego zgromadziła nas na Mszy św. dziękczynnej w sobotni wieczór w kościele parafialnym.

 Dziękowaliśmy Panu Bogu za ten wspólny czas, który uczynił nas wszystkich bliską wspólnotą, dodatkowo scementowaną cotygodniowymi próbami i wytężoną pracą. Wspomnieliśmy także tych, którzy od nas odeszli do Pana; Romana Czarnotę, Elżbietę Kot, Jurka Maciejewskiego. Przygotowujemy nowe kolędy na koncert w okresie Bożego Narodzenia z towarzyszeniem organów już tak pięknie brzmiących po drugim etapie gruntownego remontu. Towarzyszył nam pan prof. Bogdan Narloch, znany organista, oczarowany brzmieniem naszego instrumentu. Towarzyszyła mu małżonka, pani Anna.Po Mszy św. zaśpiewaliśmy parę starych kolęd, które już do repertuaru chóru należą. Przed nami jeszcze dużo pracy by wszystko dobrze przygotować i wyćwiczyć. Przedadwentowy wieczór miło spędziliśmy przy zastawionym stole, oczywiście ze śpiewem na ustach nie koniecznie liturgicznym.  

 

Zmieniony ( 12.11.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »