Strona główna
Misje Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: ks. Ryszard Baran   
07.03.2011.

Misje prowadzą Ojcowie Jezuici. Cały tydzień naszym duchowym ćwiczeniom przewodniczą O. Krzysztof i O. Zdzisław.

 

 

Późnym popołudniem, 05 marca przed kościołem parafialnym w Bobolicach powitaliśmy obraz Jezusa Miłosiernego. Rozpoczęła się peregrynacja obrazu w naszej parafii połączona z Misjami Miłosierdzia Bożego. Misje prowadzą Ojcowie Jezuici. Cały tydzień naszym duchowym ćwiczeniom przewodniczą O. Krzysztof i O. Zdzisław. Po wniesieniu obrazu do kościoła przywitały Jezusa dzieci, młodzież, dorośli i Ks. Proboszcz.

„Jezu ufam Tobie” – znaczy słucham Twojego słowa, wierzę Twojemu słowu, Twe słowo zmieniam w czyn miłosierdzia – powiedział Ks. Proboszcz.

 

 

 

 

 

 

Następnie w koncelebrze z O. Krzysztofem została odprawiona inauguracyjna Msza św. Sobotnią uroczystość zakończył Apel Misyjny o godz. 21.00.

W niedzielę Ojcowie Jezuici mówili o Bogu, który jest Miłosierdziem. „Bóg jest miłością”, to temat niedzielnych rozważań. Przedstawiając program rozpoczynającego się tygodnia zachęcali także do uczestnictwa  w  misjach.

 

 

 

 

 

 Godzina Miłosierdzia  zgromadziła wielu z nas na naszym bobolickim cmentarzu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mieliśmy okazję ogarnąć  modlitwą naszych zmarłych braci i siostry polecając wszystkich  bliskich Bożemu Miłosierdziu.

 

Zmieniony ( 12.11.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »