Strona główna
LEDNICA 2011 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
09.06.2011.

LEDNICA 2011

 

 

Już 15 raz na początku czerwca, w tym roku ponad 80 tyś. młodzieży, i nie tylko, z całej polski zgromadziło się na Polach Lednickich. To dobry czas i miejsce by przeżyć wspólnie coś co daję nadzieję na przyszłość – umocnione chrześcijaństwo. Młodzież potrzebuje takich spotkań. W takim miejscu młodzież jest ze sobą, wspólnie się modli, a także bawi się. Można to wszystko pogodzić jeśli się oczywiście chce. Z naszej parafii również wyruszyła grupa. 14 osób chciało przeżyć to wydarzenie transmitowane w telewizji. Mimo ogromnego upału i długiego czasu oczekiwania opłacało sie pojechać tam i przeżyć to wszystko.

(http://demotywatory.pl/3150102/Lednica.-Miejsce-spotkan-mlodych-chrzescijan. )

Zmieniony ( 28.06.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »