Strona główna
Bierzmowanie Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: ks. Ryszard Baran   
14.05.2013.
          

Bierzmowanie 2013

 

Trzynastego maja o godz. 17.00 pod przewodnictwem Ks. Biskupa Edwarda Dajczaka została odprawiona uroczysta Msza św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania.

Do sakramentu przystąpili młodzi ludzie z trzech parafii; z Bobolic, Kłanina i Wierzchowa Szczecinieckiego. Życzeniem Ks. Biskupa było, aby bierzmowani podchodzili do stopnia ołtarzowego razem ze swoimi rodzicami. Dla wielu rodziców było to ogromnym przeżyciem, tak jakby sami do tego sakramentu przystępowali. Ks. Biskup w swojej homilii z ogromną troską pytał się o to co młodzi ludzie z tym sakramentem zrobią, jak będą kształtować swoje dalsze życie. Wszyscy słuchaliśmy z ogromną uwagą. Pamiątkowe zdjęcie przy akompaniamencie „Alleluja” Haendla w wykonaniu pana prof. Bogdana Narlocha zakończyło Mszę św. Zaprosiliśmy wszystkich na wspólny posiłek przygotowany przez panie z rady parafialnej. Dziękujemy tym wszystkim, którzy poświęcili swój czas dla innych.

 

 

Zmieniony ( 12.11.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »