Strona główna
spotkanie katechetów Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: ks. Ryszard Baran   
09.03.2015.

 

Formacyjne spotkanie katechetów dekanatu Bobolice

Mając na uwadze formację permanentną katechetów świeckich i zakonnych zorganizowano dla nich w Białym Borze dekanalne spotkanie formacyjne. Ks. Jarosław Zieliński, Dekanalny Wizytator Katechetyczny zaprosił katechetów świeckich do Białego Boru w dniu 07 marca br. na godz. 10.00.

Spotkanie rozpoczęliśmy Mszą św., którą celebrowali ks. Ryszard Baran i ks. Jarosław Zieliński. Ks. Bogusław Fortuński, wikariusz bobolicki także nam towarzyszył sprawując swoją posługę w konfesjonale. Po zakończonej Mszy św. spotkaliśmy się na plebanii przy kawie i herbacie. Tematem wykładu, który przedłożył  Ks. Jarosław było: „Nawrócenie i pokuta jako świadectwo wierności Bogu i miłości do bliźnich”. Po wykładzie toczyła się ożywiona dyskusja dotycząca nie tylko wykładu, ale przede wszystkim obecnej sytuacji katechezy w poszczególnych szkołach. Atmosfera spotkania była bardzo miła i owocna.

 

 

 

Zmieniony ( 09.03.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »