I Komunia 2015 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
27.05.2015.

I Komunia św. 2015

W niedziele 10 maja 2015 r. w naszym kościele parafialnym na Mszy Świętej o godzinie 11.30 odbyła się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, która jest bardzo ważnym momentem w życiu każdego dziecka.

Po raz pierwszy Pana Jezusa sakramentalnego do swojego serca przyjęło 45 uczniów  z drugich klas. Do tej wyjątkowej chwili dzieci przygotowywały się bardzo sumiennie pod opieką ks. Bogusława Fortuńskiego. Dzieciom towarzyszyli rodzice, rodzina, przyjaciele i wychowawcy. Mszy św. przewodniczył proboszcz ks. Ryszard Baran. Cała uroczystość przebiegała w podniosłej atmosferze pełnej uśmiechów i wzruszeń. Na zakończenie dzieci podziękowały rodzicom, księdzu proboszczowi oraz księdzu katechecie za przygotowanie ich do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.

Otoczmy te dzieci szczególną modlitwą, aby przyjmując Pana Jezusa w Komunii Świętej trwały z nim w łączności przez całe swoje życie.

Zmieniony ( 27.05.2015. )