Strona główna
I Komunia 2015 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: ks. Ryszard Baran   
27.05.2015.

I Komunia św. 2015

 


 

W niedziele 10 maja 2015 r. w naszym kościele parafialnym na Mszy Świętej o godzinie 11.30 odbyła się uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, która jest bardzo ważnym momentem w życiu każdego dziecka. 

 

Po raz pierwszy Pana Jezusa sakramentalnego do swojego serca przyjęło 45 uczniów  z drugich klas. Do tej wyjątkowej chwili dzieci przygotowywały się bardzo sumiennie pod opieką ks. Bogusława Fortuńskiego. Dzieciom towarzyszyli rodzice, rodzina, przyjaciele i wychowawcy. Mszy św. przewodniczył proboszcz ks. Ryszard Baran. Cała uroczystość przebiegała w podniosłej atmosferze pełnej uśmiechów i wzruszeń. Na zakończenie dzieci podziękowały rodzicom, księdzu proboszczowi oraz księdzu katechecie za przygotowanie ich do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.

 

 

 Otoczmy te dzieci szczególną modlitwą, aby przyjmując Pana Jezusa w Komunii Świętej trwały z nim w łączności przez całe swoje życie.

 

Zmieniony ( 26.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »