Strona główna
Myśliwska wigilia Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: ks. Ryszard Baran   
12.12.2015.

 

 

Myśliwska wigilia

 

W okolicach Bożego Narodzenia Koła Myśliwskie organizują wigilijne łowy.

W Warszawskim Kole „Wataha” w dniach 11 i 12 grudnia 2015 r. wielu myśliwych z Warszawy oraz Bobolic i Polanowa spotkało się na wspólnym polowaniu. Po zakończeniu na leśnym placu składaliśmy sobie życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Wcześniej zaśpiewaliśmy kolędę, pomodliliśmy się w intencji naszych rodzin, oraz za tych myśliwych i leśników, którzy w tym roku od nas odeszli. Była też okazja do myśliwskiej „postnej” biesiady. Serwowano czerwony barszcz i krokiety z kapustą i grzybami. Bardzo smaczne jedzenie. Płomień ogniska i atmosfera tworzona przez otaczającą nas przyrodę to szczególne chwile, który każdy z nas zapamięta przez wiele dni i miesięcy aż do następnego spotkania w  kniei.

 

Darz Bór.

Zmieniony ( 26.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »