Strona główna
Droga Krzyżowa miejska Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
03.04.2017.
 
Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta

W piątkowy wieczór 31 marca po Mszy św. ulicami Bobolic przeszła Droga Krzyżowa. Wierni rozważali poszczególne stacje Męki Pańskiej oraz nieśli krzyż. W tym wydarzeniu uczestniczyli wierni z Bobolic oraz z okolicznych wsi. Trasa wiodła od kościoła pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny przez ul. Seligera, Reymonta, Reja, Mickiewicza i Warszawską. Nabożeństwo zakończyło się wspólną modlitwą w kościele parafialnym. Miejska Droga Krzyżowa była wielkim wydarzeniem i świadectwem wiary. Współorganizatorem tego wydarzenie była wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym oraz wiernym za tak liczne uczestnictwo.

 


 
 
 
 
 
 
 

 

Zmieniony ( 26.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »