Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: ks. Ryszard Baran   
16.02.2008.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE          

XIX Niedziela Zwykła  (07 sierpnia 2022 r.)

 

 

 

 

 

 

Msze św. w tygodniu.

 

W ciągu tygodnia Msze św. odprawiamy o godz. 7.00 i 18.00. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę przed wieczorną Mszą św., podobnie w piątek do Miłosierdzia Bożego. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00  W czasie urlopowym Msza św. w sobotę w  Czechach o godz. 17.00 i Chmielnie o godz. 18.00 jako Msza św. niedzielna. 

 

            Festiwal organowy.

 

Wszystkim Paniom i Panom z Chóru, także z Odnowy w Duchu św. serdecznie dziękuję  za pomoc w organizacji  koncertów organowych i życzliwe przyjęcie artystów w salce naszej parafii. Za zorganizowanie poczęstunku.

 

            Prasa.

 

W dzisiejszym „Gościu”:

 

 

- wielkie pieniądze, duża szansa, spore ryzyko. Wiemy już, gdzie będzie znajdował się Centralny Port Komunikacyjny

- wizytę papieża Franciszka w Kanadzie podsumowuje ks. Łukasz Kopaniak, pallotyn pracujący w tym kraju od dekady

- z litewskiego Kościoła Prawosławnego usunięto grupę kapłanów protestujących przeciwko patriarsze Cyrylowi

 

 

 

 

Te i wiele innych ciekawych artykułów znajdziemy  w dzisiejszej prasie.

  

Zmieniony ( 06.08.2022. )