Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: ks. Ryszard Baran   
16.02.2008.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE          

XVIII Niedziela Zwykła (02 sierpnia 2020 r.)

 

 

 

 

 

Paniom z „Odnowy” oraz naszego chóru, państwu Monice i Jerzemu Sadowskim serdeczne podziękowanie za wystrój kościoła i przyjęcie naszych gości w salce parafialnej. Wszystkim Paniom co upiekły ciasta i zorganizowały poczęstunek. Filharmonicy mile wspominają te chwile. Następny koncert 15 sierpnia o godz. 19.00.

 

 

 

 

 

Kancelaria parafialna.

 

W lipcu, sierpniu i we wrześniu kancelaria parafialna czynna będzie w każdą sobotę od godz. 9.00 do 11.00.  Jesteśmy także do dyspozycji po Mszach św. porannych lub wieczornych.

 

         Msze św. w ciągu tygodnia.

 

Codziennie Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek Nowenna do Bożego Miłosierdzia.

 

            Spotkanie przed I Komunią św.

 

W poniedziałek o godz. 16.00 w Kurowie spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.

        

Prasa katolicka.

 

W dzisiejszym „Gościu”:

 

 

-  trudno wyobrazić sobie Francję bez gotyckich katedr. Dziś dla wielu to pomniki zamierzchłych czasów, niemal jak egipskie piramidy.

- powtórne zawarcie małżeństwa w Kościele wydaje się mocno podejrzane. Jak to jest, pytają niektórzy, istnieją rozwody kościelne czy nie istnieją? Czy Kościół odchodzi od nauki o nierozerwalności małżeństwa?

- w Niemczech, we Francji i na Węgrzech media są w rękach rodzimych właścicieli. Jak skończy się repolonizacja mediów w Polsce?

 

 

 

Zachęcamy do lektury.

 

 

Zmieniony ( 01.08.2020. )