Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.02.2008.

XVII Niedziela Zwykła (26 lipca 2015 r.)

Koncert w naszym kościele.

Zapraszamy dzisiaj na koncert organowy w naszym parafialnym kościele o godz. 18.30, zaraz po wieczornej Mszy św.

Wystąpią:

- Celine Malnoury – organy, solistka z Francji

- Kwartet Wiolonczelowy „Visegrad Cello Quartet”. Kwartet składa się z wiolonczelistów z Czech, Polski, Słowacji i Węgier. Celem zespołu jest przede wszystkim prezentacja dorobku muzycznego każdego z czterech krajów Grupy Wyszehradzkiej.

Kancelaria parafialna.

W sierpniu i we wrześniu kancelaria parafialna czynna będzie w każdą sobotę od godz. 9.00 do 11.00.  Jesteśmy także do dyspozycji po mszach św. porannych lub wieczornych.

I Sobota miesiąca.

W sobotę księża wikariusze odwiedzą swoich chorych. Wizytę planują od godz. 9.00.

Prasa katolicka.

W dzisiejszym „Gościu”

- Czy mamy prawo wybrać sobie imigrantów tylko spośród prześladowanych chrześcijan? Do Polski trafiła właśnie grupa 160 chrześcijan. Piszemy o dwóch rodzinach z Syrii i jednej polskiej, która przyjęła ich do swojego domu.

- o Komunii dla osób rozwiedzionych żyjących w powtórnym związku mówi w specjalnym wywiadzie dla „Gościa” ks. kard. Gerhard Müller, prefekt Kongregacji Doktryny Wiary, jeden z najważniejszych hierarchów watykańskich.

- dlaczego w średniowieczu nikt nie zażywał dopalaczy? Czy tylko dlatego, że ich nie było?

Zachęcamy do lektury.

Zmieniony ( 25.07.2015. )