Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.02.2008.

XXIV Niedziela Zwykła  (17 września 2017 r.)

Rodzice i dzieci kl. III w Kurowie. Spotkanie w Bobolicach

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 w Kurowie spotkanie rodziców i dzieci klasy III z ks. Tomaszem przed I Komunią św.  Obecność obowiązkowa. W następną niedzielę
 podobne spotkanie rodziców i dzieci w Bobolicach. Po Mszy św. o godz. 11.30 z ks. Dariuszem.

Kancelaria Parafialna.

Przypominamy, że przez okres września kancelaria parafialna czynna w soboty od 9.00 do 11.00. W sprawach ważnych jesteśmy do dyspozycji po każdej Mszy św. porannej lub wieczornej.

Nabożeństwo w intencji uzdrowienia.

We wtorek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo w intencji uzdrowienia i uwielbienia.

Krąg Biblijny.

W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego po wakacyjnej przerwie.

Msza św. w intencji rolników.

W sobotę o godz. 18.00 odprawimy Mszę św. dziękczynną za zbiory oraz w intencji rolników i ich rodzin. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Tym bardziej, że bardzo ciężkie były żniwa w tym roku.

W dzisiejszej prasie:

- po raz pierwszy od wielu lat pojawiła się realna szansa na likwidację prawa, które pozwala zabijać nienarodzone dzieci, gdy są chore. Właśnie rozpoczęło się zbieranie podpisów pod obywatelskim projektem „Zatrzymaj aborcję” W „Gościu” znajduje się formularz do złożenia podpisu.

- o najnowszym książkowym wywiadzie z papieżem Franciszkiem.

- o huraganach, które pojawiają się niestety coraz częściej.

Zostało nam jeszcze parę kalendarzy diecezjalnych. Cena 10 zł.

Zachęcamy jak zwykle do dobrej lektury.

Zmieniony ( 16.09.2017. )