Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.02.2008.

XXV Niedziela Zwykła  (22 września 2019 r.)

Msze św. w niedziele i w ciągu tygodnia.

W dni powszednie Msze św.  odprawiamy o godz. 7.00 i 18.00. W tym tygodniu  w sprawach kancelarii przyjmujemy  po mszach św. i w sobotę w godz. 9.00 - 11.00.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.45. W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17.00. W Pątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.45

Spotkanie kandydatów do bierzmowania

W sobotę 28.09. w salce na plebanii mają swoje spotkanie grupy pani Katechetki Eweliny Santysiak 0 godz. 11.00. Uczniowie klas VII i VIII szkoły podstawowej, którzy pragną w przyszłości przystąpić do sakramentu bierzmowania zapisują się u Pani Katechetki Moniki Pachołek.

Bezpłatne badanie  wzroku

W ośrodku zdrowia „Asklepios” w dniu 11.10. (piątek) br. W godz. 11.00 do 13.00 będzie można bezpłatnie zbadać sobie wzrok.

Prasa katolicka.

W tym tygodniu w naszym Gościu Niedzielnym

- Jak Rosja rozmywa swoją odpowiedzialność za zbrodnię katyńską.

- w interesie Polaków-rozmowa z prezydentem Andrzejem Dudą o naszej polityce krajowej i zagranicznej.

- Jak pachnie Bóg książka kardynała Konrada Krajewskiego – papieskiego jałmużnika.

- Sędzia, który skazuje Mary Wagner kanadyjkę ratująca dzieci zagrożone aborcją, jednocześnie bardzo ją chwali.

- Wybierz sobie płeć, dziecko, wyznanie, datę śmierci – zmień to jak zmieniasz smartfona- szaleństwo Gender –pomieszanie z poplątaniem.

- Od kliknięcia do przegięcia – uzależnienie dzieci i młodzieży od Internetu.

Zachęcamy do lektury.

Zmieniony ( 21.09.2019. )