Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.02.2008.

XVI Niedziela Zwykła (22 lipca 2018 r.)

KATECHEZY na Górze Chełmskiej

W niedzielę, 29 lipca zapraszamy na katechezę w ramach projektu pastoralnego KAZANIA NA GÓRZE To VI edycja i temat: 7 GRZECHÓW GŁÓWNYCH - w tym miesiącu ZAZDROŚĆ.

Rozpoczęcie o godz. 15.00 w sanktuarium – Koronka do Bożego Miłosierdzia i nieszpory, a następnie katechezę wygłosi ks. Dariusz Jaślarz, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Manowie.

Po katechezie ks. Dariusz poprowadzi dalszą część warsztatową spotkania w domu sióstr, wspólna rozmowa, pytania i dzielenie się przy kawie.

Katechezy trwają do października i są zawsze w ostatnią niedzielę miesiąc

Piesza pielgrzymka ze Skrzatusza.

29 lipca w niedzielę o godzinie 19: 00 w parafii Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Szczecinku odbędzie się spotkanie przed pielgrzymkowe, organizacyjne. Na pielgrzymkę wychodzimy 1 sierpnia ze Skrzatusza po Mszy Świętej, która rozpocznie się o godz. 12: 00. Zapisać się można również Skrzatuszu.

Wszelkie informacje można uzyskać u księdza Dariusza Więcka  numer telefonu 798 678 156.

Prasa katolicka.

W dzisiejszym „Gościu”:

- o nawracaniu się, show biznesie

i potrzebie wybierania niższych tonów mówi Józef Skrzek

- pełniący obowiązki I prezesa Sądu Najwyższego sędzia Józef Iwulski w stanie wojennym skazywał działaczy solidarności.

- samotność spadającej gwiazdy – wstrząsający jest dokument o Whitney Houston. Obserwujemy w nim pogrążanie się gwiazdy w narkotykowym nałogu.

Do numeru dołączono obrazek ze św. Krzysztofem z modlitwą kierowców.

Życzymy dobrej lektury.

Zmieniony ( 21.07.2018. )