Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.02.2008.

XXXIII Niedziela Zwykła  (17 listopada 2019 r.)

Próba chóru.

Jak zwykle w środę próba chóru w Wieczerniku o godz. 19.00. Zapraszam wszystkich śpiewających.

Przed bierzmowaniem. Czuwanie adwentowe.

1. 23.11. br w sobotę spotkanie kandydatów do bierzmowania klasy VII i VIII szkoła podstawowa o godz. 11.00 w kościele w Bobolicach. Będzie podział na grupy.

2. W grudniu organizowane są wyjazdy na czuwania adwentowe dla młodzieży 06.12. w Szczecinku i 13.12 w Miastku. Zainteresowanych zaprasza Ks. Tomasz a także można się zgłaszać do Kacpra Czarnoty.

Zejście mężczyzn do katedry.

Już po raz czwarty przedstawiciele męskiej części naszej parafii wyruszają       w bardzo trudną nocną wędrówkę na uroczyste rozpoczęcie adwentu do koszalińskiej Katedry.

Jest to bardzo trudne wyzwanie, nawet dla tych najbardziej ekstremalnych facetów, ponieważ jest to wędrówka zimną listopadową nocą, przez ponad 10 godz. na dystansie 40 km. Nasze zejście jest najdłuższe i najbardziej niebezpieczne ze wszystkich tras, ponieważ idziemy krajową 11.

W zeszłym roku szło nas tylko czterech, mamy nadzieję, ze w tym roku dołączą do nas kolejni odważni.

Zejście rozpocznie się o godz. 17.00 w dniu 29.11.2019, a zakończy o 5.00 rano 30.11.2019 w koszalińskiej Katedrze uroczystą Mszą świętą pod przewodnictwem księdza biskupa.

Spotkanie organizacyjne obędzie się w dniu 25.11.2019  po mszy świętej wieczornej w Wieczerniku, dodatkowych informacji udziela Jan Rewkowski, serdecznie zapraszamy.

Przesłanie z jakim idziemy to: „MODLITWA W OBRONIE ŻYCIA POCZĘTEGO”

W dzisiejszej prasie:

-   w części diecezjalnej artykuł z naszego ostatniego „Hubertusa”. „Dzień św. Huberta patrona myśliwych i leśników, koła łowieckie okręgu koszalińskiego uczciły 8 listopada uroczystą Mszą św. w bobolickim kościele”- tak brzmi tytuł zamieszczonego artykułu.

- bohaterka filmu „Nieplanowane” – mówi o swoim nawróceniu.

- rewolucja seksualna zmieniła wiele w obyczajach ale nie zmieniła Ewangelii.

- czy gazociągi Nord Stream 2 i TurkStream pogłębią zależność Unii Europejskiej od Moskwy?

Jak zwykle zachęcamy do dobrej lektury.

Zmieniony ( 17.11.2019. )