Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: ks. Ryszard Baran   
16.02.2008.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE          

XXIII Niedziela Zwykła  (04 września 2016 r.)

 

 

        Ogłoszenia. Ks. Bogusław.

1. Zbiórka ministrantów w poniedziałek o godz. 18.45 w wieczerniku.

2. Odnowa w Duchu Świętym Nadzieja Chwały Bożej w naszej parafii przeżywa swoją drugą rocznicę istnienia. Zapraszamy członków i sympatyków na mszę św. i spotkanie w wieczerniku we wtorek na godz. 18.00.

       

          Ogłoszenia. Ks. Tomasz.

1. Od czwartku po mszy św. odbywać się będzie co tydzień spotkanie Kręgu Biblijnego w naszej parafii zaprasza Ks. Tomasz
2. Cały czas są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę parafialną Licheń - Częstochowa. Karty zgłoszeń można otrzymać od Ks. Tomasza. Jest też możliwość skontaktowania się telefonicznego. Numer do Ks. Tomasza jest na stronie internetowej naszej parafii. Jest też ogłoszenie na tablicy ogłoszeń.

         Koncert dla Ks. Jarka.                                                                                                Ks. Jarosław Krylik, kapłan pochodzący z Bobolic zmaga się od dwóch lat z chorobą nowotworową. Z inicjatywy ludzi dobrej woli działających w Fundacji „Pokoloruj świat” będzie zorganizowany następny koncert charytatywny na rzecz ks. Jarka w Koszalinie 24 września (więcej na plakacie przy wyjściu z kościoła). Cegiełki jako bilety po 50 zł lub 100 zł można nabyć dzisiaj przy wyjściu z kościoła lub w tygodniu w księgarni obok kościoła. Będziemy je także rozprowadzać w następne niedziele przed koncertem.

 

        Dożynki Gminne 2016 r.

W sobotę (15 września) uroczystą Mszą św. O godz. 15.00 na placu przy ul. Dworcowej rozpoczną się Dożynki Gminne. Dziękować będziemy Panu Bogu za wszystkie plony z taką ogromną trudnością zebrane w tym roku.

 

Prasa katolicka.

W dzisiejszej prasie:

 

- kilka opowieści o Matce Teresie z Kalkuty ukazujących jej świętość. Ciekawy artykuł przed kanonizacją.

- Jan Żaryn mówi o naturze nacjonalizmu oraz poczuciu wyższości niektórych narodów.

- dlaczego polskie uniwersytety zajmują bardzo odległe miejsca w światowym rankingu uczelni?

 

 

 

Zachęcamy do dobrej lektury

Zmieniony ( 03.09.2016. )