Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: ks. Ryszard Baran   
16.02.2008.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE          

XII Niedziela Zwykła  (25 czerwca 2017 r.)

 

Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym wakacje życzymy dobrego wypoczynku i umocnienia zdrowia. Niech znajdą także czas na codzienną modlitwę jak również niedzielną Mszę św. Obojętnie dokąd ich poprowadzą wakacyjne szlaki.

Kancelaria w czasie wakacji po każdej wieczornej Mszy św.,  oraz w sobotę od godz. 9.00 do 11.00.

 

            Piesza pielgrzymka na Jasną Górę.

Grupa Szósta serdecznie zaprasza dorosłych i młodzież, a także całe rodziny do udziału w całej lub części pielgrzymki pieszej na Jasną Górę na początku sierpnia. Spotkanie organizacyjne w Bobolicach z przewodnikiem Grupy 6, ks. Konradem Rogalą dzisiaj w niedzielę o godz. 19:00 w kościele. Dodatkowe informacje pod nr: 602303511 oraz na facebook-u: "Grupa 6 - 35 Piesza Pielgrzymka Skrzatusz - Jasna Góra".

 

Zapraszamy na spotkanie Odnowy w Duchu Świętym we wtorek po mszy św. wieczornej do sali Wieczernika.

 

Nabożeństwa czerwcowe.

Do końca  miesiąca nabożeństwa czerwcowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej.  W czwartek ze względu na godzinną adorację przed Mszą św. na zakończenie adoracji.

 

          I Sobota miesiąca. Odwiedziny chorych.

Z posługą sakramentalną do chorych ks. Bogusław uda się w poniedziałek (26 czerwca), a ks. Tomasz w sobotę (1 lipca).

 

Parafiada 2017

Ostatnie spotkanie organizacyjne przed Parafiadą w środę o godz. 19.00 w Wieczerniku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. W następną niedzielę Parafiada 2017 festyn rodzinny organizowany przez Radę Parafialną oraz  Miejski Ośrodek Kultury już po raz dziewiętnasty.  Prosimy nasze Panie o upieczenie ciast, które cieszą się ogromną popularnością. Można je będzie dostarczyć do salki Caritasu w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00. Po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy na plac parafiadowy obok plebanii.  Program z występami i różnymi konkursami rozpocznie się od godz. 13.00. Program wywieszony jest  w kruchcie kościoła jak również w różnych miejscach naszego miasta. Już dzisiaj dziękujemy Wam za obecność i za zaangażowanie.

 

                       

Prasa katolicka.

W dzisiejszym „Gościu”:

- o dialogu z Jezusem, nowej restauracji, który będzie ratować ludzi, i smaku ostatniej wieczerzy mówi Wojciech Modest Amaro

- od kilku tygodni rośne apetyt przeciwników Trumpa na uruchomienie procedury impeachmentu.

- o tym, że za pięć lat nie będziemy potrzebować gazu z Rosji

 

 

Zachęcamy do lektury.

 


 

 

Zmieniony ( 24.06.2017. )