Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: ks. Ryszard Baran   
16.02.2008.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
     III Niedziela Wielkanocy. (18 kwietnia 2021r.)

 

 

 

 

Za ofiary złożone na potrzeby Caritas serdecznie dziękujemy. Zebraliśmy 1614 zł. Połowę sumy przesłaliśmy do Caritas Diecezji.

 

         Msze św. w ciągu tygodnia. Kancelaria.

 

Msze św. odprawiamy w ciągu tygodnia o godz. 7.00 i 18.00. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu, w piątek nowenna do Miłosierdzia Bożego. Ze względu na obostrzenia zredukujmy do minimum wizytę w kancelarii. Pilne sprawy załatwiamy po Mszach  św. wieczornych.

 

 

               Prasa katolicka.

 

W dzisiejszym „Gościu” :

 

- o realizowanym w Polsce, a wyjątkowym w skali światowej projekcie rehabilitacji osób, które przeszły COVID – 19. Powikłania, jak alarmują lekarze, zostaną z nami na lata i trzeba podjąć działania, żeby z nimi walczyć. Polecamy również rozmowę z dyrektorem Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie ks. Krzysztofem Wonsem z okazji Tygodnia Biblijnego.

 

 

.

 

 

 

Zachęcamy jak zwykle do dobrej lektury.

 

@font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4; mso-font-charset:0; mso-generic-font-family:roman; mso-font-pitch:variable; mso-font-signature:-536870145 1107305727 0 0 415 0;}@font-face {font-family:"Times New Roman CE Normalny"; panose-1:2 11 6 4 2 2 2 2 2 4; mso-font-alt:"Times New Roman"; mso-font-charset:238; mso-generic-font-family:roman; mso-font-pitch:auto; mso-font-signature:5 0 0 0 2 0;}p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-unhide:no; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; margin:0cm; mso-pagination:widow-orphan; mso-layout-grid-align:none; text-autospace:none; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman CE Normalny",serif; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-font-family:"Times New Roman";}.MsoChpDefault {mso-style-type:export-only; mso-default-props:yes; font-size:10.0pt; mso-ansi-font-size:10.0pt; mso-bidi-font-size:10.0pt;}div.WordSection1 {page:WordSection1;}
Zmieniony ( 17.04.2021. )