Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.02.2008.

XVII Niedziela Zwykła (27 lipca 2014 r.)

Kancelaria parafialna.

W sierpniu i we wrześniu kancelaria parafialna czynna będzie w każdą sobotę od godz. 9.00 do 11.00.  Jesteśmy także do dyspozycji po mszach św. porannych lub wieczornych.

Piesza pielgrzymka na Jasną Górę.

Już jutro gościć będziemy pielgrzymów udających się na Jasną Górę. Przybędzie około 40 osób. Ciągle nie możemy uzupełnić listy tych, którzy by zechcieli ich przyjąć. Zapisujemy w zakrystii.

I Piątek i Sobota miesiąca.

W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Jezusowego. W sobotę ks. Sławomir odwiedzi swoich chorych.

Koncert w sobotę.

W ramach 48 Festiwalu Organowego zapraszamy na następny koncert do naszego kościoła parafialnego w sobotę (02 sierpnia) o godz. 18.30.

Wystąpi:

Hartwig Barte-Hanssen (Niemcy)  – organy oraz

Orkiestra Bałałajkowa Państwowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Mińsku – dyrygent Sergiusz Owodok.

Prasa katolicka.

W dzisiejszym „Gościu”

- Młody i dynamiczny Kościół w Korei czeka na papieża. Specjalny wysłannik „Gościa” relacjonuje, jak wyglądają przygotowania do pielgrzymki papieża Franciszka oraz jakie nadzieje wiążą z jego wizytą Koreańczycy.

- „Była tak przezroczysta, że widać w niej było Bożą miłość” – o Matce Teresie z Kalkuty opowiada ks. Leo Maasburg, członek zespołu przygotowującego jej proces beatyfikacyjny.

- skąd biorą się kłopoty Kompanii Węglowej?

Tematem dzisiejszej „Arki” są Kapłani w służbie Bogu i Ojczyźnie.

Zachęcamy do lektury.

Zmieniony ( 26.07.2014. )