Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: ks. Ryszard Baran   
16.02.2008.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE          

XXI Niedziela Zwykła (24.08.2014 r.)

 

 

 

          Zmiany personalne.

 

Dziękujemy Ks. Sławomirowi Kmiecikowi  za czteroletnią posługę w naszej parafii. Życzymy wielu łask Bożych i ludzkiej życzliwości na nowym miejscu w Złocieńcu. Od jutra Ks. Sławomira zastąpi Ks. Bogusław Fortuński, wierzymy, że nasza współpraca będzie owocna dla dobra wszystkich parafian i prosimy także o modlitwę w tej intencji oraz o Boże błogosławieństwo.

        

         Kancelaria Parafialna.

 

Do końca sierpnia jak i we wrześniu kancelaria parafialna będzie czynna jak w czasie wakacji, a więc  w soboty od 9.00 do 11.00. W sprawach ważnych jesteśmy do dyspozycji po każdej Mszy św.        

 

         Pielgrzymka na Górę Polanowską.

 

Organizujemy wyjazd do Polanowa  w dniu 31 sierpnia (niedziela) o godz. 13.30. Z kościoła parafialnego wyruszy pielgrzymka do Matki Bożej na Górze Polanowskiej z udziałem Ks. Biskupa Edwarda Dajczaka o godz. 14.00 w intencji trzeźwości narodu. Więcej szczegółów na tablicy ogłoszeń w przedsionku kościoła. Koszt – 10 zł. Zapisy do piątku po każdej Mszy św. wieczornej u p. Malinowskiej.  

 

Prasa katolicka.

 

W dzisiejszej prasie:

- audiobook z „Dzienniczkiem” siostry Faustyny – najpopularniejszej na świecie książki. Do słuchania w samochodzie i w domu.

- historie mężczyzn, którym czytanie i słuchanie „Dzienniczka” odmieniło życie

- dlaczego Kościół nie może udzielać Komunii św. rozwiedzionym, żyjącym w powtórnym związku.?

 

 

Zachęcamy do lektury dzisiejszego „Gościa Niedzielnego”.  

 

Dzień modlitw za prześladowany Kościół na Wschodzie (załącznik)

 

  

 

     

Zmieniony ( 23.08.2014. )