Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.02.2008.

XXI Niedziela Zwykła  (21 sierpnia 2016 r.)

Kancelaria Parafialna.

W czasie wakacji i w miesiącu wrześniu,  parafialna czynna w soboty od 9.00 do 11.00. W sprawach ważnych jesteśmy do dyspozycji po każdej Mszy św.

Caritas Parafii.

Caritas Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej po raz kolejny przystąpiła do Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020. Pierwsze dostawy żywności do naszej Caritas mają trafić w miesiącu wrześniu. W związku z powyższym prosimy osoby najbardziej potrzebujące o zgłoszenie się do Ośrodka Pomocy Społecznej w Bobolicach w celu otrzymania skierowania uprawniającego do otrzymania tej pomocy

Tornister pełen uśmiechu.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zasponsorowały wyposażenie do dziewięciu tornistrów szkolnych w ramach akcji „Tornister pełen uśmiechu”.

Pielgrzymka do Lichenia i Częstochowy.

Organizowana jest w naszej parafii dwudniowa  pielgrzymka autokarowa Licheń - Częstochowa w połowie października (14-15 lub 21-22.10) Zapisy i informacje u Ks. Tomasza Staszkiewicza.

Prasa katolicka.

W dzisiejszej prasie:

- Czy drukarz musi drukować wszystko, co przyniosą mu klienci, czyli o tym, jak skromnym rzemieślnikiem z Łodzi zainteresował się rzecznik praw obywatelskich.

- ponad 6 lat spędziła w więzieniu za walkę o nienarodzone dzieci. Bohaterka pro life, Kanadyjka Mary Wagner, właśnie odwiedziła nasz kraj.

- jeszcze o Światowych Dniach Młodzieży – jak podtrzymać zapalony tam ogień i dlaczego stosunkowo mało polskiej młodzieży wzięło w niej udział?

Zachęcamy do lektury.

Zmieniony ( 20.08.2016. )