Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.02.2008.

III Niedziela Wielkanocna (18 kwietnia 2015 r.)

Przed bierzmowaniem

Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania klas I ponadgimnazjalnych. Obecność obowiązkowa. W sobotę, dn. 25 .04 spotkanie kandydatów w kościele o godz. 13.30.

Zbiórka ministrantów

W  poniedziałek o godz. 18.30 w wieczerniku oraz   kandydatów też w  tym samym dniu  o godz. 17.00 w kościele.

Odnowa w Duchu św.

Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo w intencji uzdrowienia w naszym kościele we wtorek o godz. 18.00.

Rada parafialna.

Także we wtorek o godz. 18.00 spotkanie z Radą Parafialną w salce katechetycznej. Proszę wszystkich o obecność. Omawiać będziemy sprawy związane ze zbliżającą się wizytacją kanoniczną naszej parafii.

Próba chóru.

W środę próba chóru.  Ćwiczymy przed wizytacją biskupa i bierzmowaniem. Próba w wieczerniku o godz. 19.00.

Krąg biblijny.

Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek po mszy św. wieczornej w salce "Wieczerniku

Spotkanie Ruchu Światło-Życie

Ks. Bogusław zaprasza młodzież na spotkanie Ruchu Światło – Życie (tzw. oazy) w piątek o godz. 19.30.

Przed pielgrzymką do Włoch.

W sobotę (25 kwietnia) o godz. 12.00 w naszym kościele ks. proboszcz Leszek Szurek, organizator pielgrzymki do Włoch pragnie spotkać się z naszymi pielgrzymami. Zgłoszeni na pielgrzymkę przynoszą ze sobą dowody osobiste i 250 euro.

Prasa katolicka.

W dzisiejszym „Gościu”

- grupa wybitnych uczonych zaapelowała o wstrzymanie wszelkich prób modyfikowania genomu ludzkich zarodków.

- wstrząsające świadectwa chrześcijan z Kurdystanu prześladowanych przez Państwo Islamskie. Zachęcamy do lektury

Zmieniony ( 18.04.2015. )