Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.02.2008.

XXXIV Niedziela Zwykła - Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

(23 listopada 2014 r.)

Uroczystość Chrystusa Króla.

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata kończy Rok Liturgiczny. Po każdej Mszy św.  wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia Rodzaju Ludzkiego Najświętszemu Sercu.

Następna niedziela, to pierwsza niedziela Adwentu, prosimy przygotować wieńce adwentowe na ołtarze we wszystkich kościołach parafii.

Msze św. i nabożeństwa w ciągu tygodnia.

Msze św. w kościele parafialnym codziennie odprawiamy o godz. 7.00 i 18.00

Wypominki czytamy i modlimy się za naszych zmarłych każdego dnia pół godziny przed wieczorną Mszą św.

Ministranci.

Spotkanie ministrantów w poniedziałek o godz. 18.30 w wieczerniku, także i kandydatów w tym samym dniu o godz. 16.30 w kościele.

Seminarium Odnowy Życia.

Zapraszamy na nabożeństwo w intencji uzdrowienia a zarazem kontynuację spotkań pogłębiających wiarę i pomagających ją zrozumieć w ramach Seminarium Odnowy Życia Chrześcijańskiego w kościele we wtorek (25.11.) o godz. 18.00. Szczegóły na plakacie w przedsionku i folderach zaproszeń do wzięcia  z tyłu kościoła.

Próba chóru.

W środę próba chóru o godz. 19.00 w salce katechetycznej.  Bardzo proszę o obecność wszystkich.

Adoracja.

Adoracja czwartkowa od 17.00.

Schola dziecięca i Oaza.

Dzieci zachęcamy do wspólnego śpiewu w scholi dziecięcej w piątek o godz. 16.00 w wieczerniku. Ks. Bogusław zaprasza młodzież na spotkanie Ruchu Światło – Życie (tzw. oazy) w piątek o godz. 19.30

W  następną niedzielę dodatkowa zbiórka na Seminarium Duchowne w Koszalinie.

Prasa.

W dzisiejszej prasie:

-  Anioł na każdy miesiąc roku, czyli kalendarz ścienny z aniołami na rok 2015

- co musi zrobić Kościół, żeby nawrócić świat do Jezusa

- codziennie przy prognozie pogody słyszymy o hektopaskalach. Mało kto wie, że wybitny francuski   fizyk Pascal, od którego pochodzi nazwa jednostki ciśnienia, był również mistykiem i człowiekiem głębokiej wiary.

Zmieniony ( 23.11.2014. )