Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.02.2008.

III Niedziela Adwentu (16 grudnia 2018r.)

Okazja do spowiedzi. Chór. Nauka przed chrztem.

Jutro, w Bobolicach od godz. 16.00 okazja do spowiedzi św. przed świętami Bożego Narodzenia. We wtorek spowiedź w Goździe od godz. 16.00, oraz w Kurowie od godz. 16.30.  Bardzo wszystkich zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty. Najważniejsze,  by Chrystus narodził się w każdym z nas.

Próba chóru.

W środę o godz. 19.00 próba chóru przed Pasterką.

Nauka przed chrztem.

W sobotę nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych przed chrztami w Boże Narodzenie po Mszy św. wieczornej.

Gość Niedzielny.

W dzisiejszym „Gościu”:

- średnio co 9 dni ginie jeden kapłan. Na świecie zamordowano w tym roku aż 35 księży. Jest to najczarniejszy bilans od 2000 roku.

- jako anglikański pastor pisał: „Kocham prawdę i pójdę za nią, gdziekolwiek ją znajdę”. Ostatecznie John Henry Newman odkrył ją w Kościele Katolickim.

- ponad 70 proc. Francuzów popiera dążenia ruchu „żółtych kamizelek”. Nie przeszkadzają im płonące samochody, zdewastowane sklepy, banki i symbole francuskiej dumy. Jest wola w narodzie do zburzenia Bastylii.

Do numeru dołączono cd z najpiękniejszymi kolędami.

Zachęcamy jak zwykle do dobrej lektury.

Opłatki i świece Caritasu  są do nabycia po każdej Mszy św. w kruchcie kościoła.

Zmieniony ( 15.12.2018. )