Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.02.2008.

XX Niedziela Zwykła  (18 sierpnia 2019 r.)

Kancelaria Parafialna.

W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna w soboty od 9.00 do 11.00. W sprawach nie cierpiących zwłoki jesteśmy do dyspozycji po każdej Mszy św.

Ozdobny mur przy zakrystii kościoła.

Dzięki wielomiesięcznej, wytrwałej pracy p. Grzegorza Lewickiego został odrestaurowany ozdobny mur przy zakrystii kościoła. W imieniu parafian dziękujemy za poświęcony czas i za pięknie wykonaną pracę. Dziękujemy także p. Pawłowi Jankowskiemu za pomoc na tym ostatnim etapie pracy związanej z fugowaniem i  czyszczeniem muru.

Badanie Kardiologiczne.

Dn. 21 sierpnia 2019 r. w Zakładzie Opieki Zdrowotnej Asklepios w Bobolicach odbędzie się badanie kardiologiczne. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.

W czwartek odbył się drugi koncert w ramach Międzynarodowego Festiwalu Organowego. Organizatorzy i artyści byli mile zaskoczeni naszą frekwencją. Cieszy fakt, że ta piękna muzyka klasyczna trafia do naszych gustów. Tym bardziej, że prezentują ją artyści najwyższej klasy. Czekamy więc na następne koncerty w przyszłym roku. Ze swej strony chciałbym serdecznie podziękować Paniom z naszego chóru i z Odnowy za zaopiekowanie się naszymi gośćmi. Byli bardzo wzruszeni naszą gościnnością.  Za upieczone ciasta, tort od p. Kądzielów. Serdecznie dziękujemy.

W dzisiejszej prasie:

W numerze bezpłatny dodatek historyczny poświęcony pierwszemu powstaniu śląskiemu w związku z 100. Rocznicą wybuchu.

Oprócz tego:

- co o niebie mówi nam wniebowzięcie Matki Bożej

- arcybiskup Tadeusz Wojda mówi o stanowisku Kościoła wobec przemocy oraz o ideologii LGBT

- dlaczego warto obejrzeć najnowszy film o św. Ojcu Pio?

Jak zwykle zachęcamy do czytania dobrych artykułów.

Zmieniony ( 17.08.2019. )