Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.02.2008.

IX Niedziela Zwykła (29 maja 2016 r.)

Ministranci

Ministranci młodsi mają zbiórkę w poniedziałek o godz. 18.45, a starsi o godz. 19.30 w Wieczerniku oraz kandydaci o godz. 16.30 w kościele.

Odnowa w Duchu św.

Zapraszamy na spotkanie Odnowy w Duchu Świętym we wtorki o po mszy św. wieczornej w Wieczerniku.

I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Odwiedziny chorych.

W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00. W czerwcu nabożeństwa czerwcowe po Mszy św. wieczornej. W sobotę księża wikariusze odwiedzą swoich chorych od godz. 9.00.

Gimnazjum kl.  II

Uczniowie klas II Gimnazjum, którzy pragną przystąpić do sakramentu bierzmowania zapisują się u księdza Tomasza w czwartki w kancelarii parafialnej w godzinach  od 16.00 do 18.00. Deklaracje można odebrać u Pani katechetki Eweliny Santysiak. Uczniów zaprasza Ks. Tomasz  w miarę możliwości z rodzicami.

Gimnazjum kl. III

Uczniowie klas III Gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania mają swoje spotkanie w sobotę 04.06. w Bobolicach o godz. 13.00

W Oktawie Bożego Ciała procesja dookoła kościoła po nabożeństwie majowym.

Zakończenie Oktawy Bożego Ciała w czwartek przed wieczorną Mszą św. w trakcie adoracji Najśw. Sakramentu.

Prasa katolicka

W dzisiejszym ·”Gościu”:

- Dlaczego dziś potrzebujemy święta Bożego Ciała bardziej niż kiedykolwiek przedtem?

- dlaczego kard. Stefan Wyszyński powinien być beatyfikowany

- „Mistycy w piaskownicy”, czyli o tym, że niektórzy wielcy święci już jako dzieci żyli w zaskakującej zażyłości z Bogiem.

Zachęcamy do lektury.

Zmieniony ( 28.05.2016. )