Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.02.2008.

XXVIII Niedziela Zwykła  (14 października 2018 r.)

XVIII Dzień Papieski.

Dzisiejsza niedziela to już XVIII z kolei Dzień Papieski pod hasłem: ”Promieniowanie ojcostwa”. Ofiary składane do puszek będą przeznaczone na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera młodych, zdolnych ludzi z całej Polski. Serdecznie dziękuję naszym harcerzom za pomoc w zbiórce.

Nabożeństwa różańcowe.

Przez cały październik w kościele parafialnym codziennie odmawiamy  różaniec pół godziny przed wieczorną Mszą św. We wtorki i czwartki różaniec poprowadzą dzieci i młodzież, w środę Panie z  Żywego Różańca.

Próba chóru.

Po wakacyjnej, długiej przerwie trwają już próby chóru. Wszystkich śpiewających zapraszam w środę na godz. 19.00

Odnowa w Duchu św.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza w czwartek na adoracje od 17.00 do 18.00. Po Mszy św. zapraszamy na modlitwę uwielbienia.

Spotkanie z rodzicami.

Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. w piątek (19 października o godz. 18.30.

Prasa katolicka.

W dzisiejszym „Gościu”:

- Posługa Jana Pawła II była pontyfikatem globalnym, oddziałującym na cały świat, istotnym nie tylko dla  katolików.

-spór o Sąd Najwyższy w Polsce to nic w porównaniu z temperaturą wokół wyboru nowego sędziego SN w USA.

- ciekawy dodatek do GN pt. Habemus Papam o historii początku pontyfikatu na podstawie dokumentów z IPN.

Zachęcamy jak zwykle do dobrej lektury.

Zmieniony ( 13.10.2018. )