Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.02.2008.

II Niedziela Wielkiego Postu  (01marca 2015)

„Gorzkie Żale” o godz. 17.15 połączone z nabożeństwem ekspiacyjnym za tych, którzy zabijają nienarodzone dzieci.

1. Zbiórka ministrantów w poniedziałek o godz. 18.30 w wieczerniku, a kandydatów też w poniedziałek o godz. 17.00 w kościele.

2. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym we wtorek po mszy św. wieczornej w wieczerniku.

3. Spotkanie dla dzieci I komunijnych i ich rodziców w przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 11.30.

4. Dzieci zachęcamy do wspólnego śpiewu w scholi dziecięcej w piątek o godz. 16.00 w wieczerniku.

Fundusz Misyjny.

Dodatkowe ofiary  składane po każdej Mszy św.  przeznaczone będą na Fundusz Misyjny

Otrzymaliśmy nowy transport jabłek. Panie z Caritas Parafii będą je rozprowadzać w poniedziałek od godz. 10.00.

Droga Krzyżowa.  I Piątek miesiąca.

Z racji I piątku miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 16.00.

Droga Krzyżowa dla dzieci o 17.00, dla  dorosłych i młodzieży o 17.30. Wszystkich Parafian gorąco zachęcamy do uczestnictwa w tych uświęconych tradycją nabożeństwach. Niech one pomogą nam wgłębić się w tajemnicę Męki Pańskiej.

Ze względu na spotkanie formacyjne z katechetami dekanatu w najbliższą sobotę, naszych chorych odwiedzimy podczas rekolekcji wielkopostnych w czwartek 26 marca br. Przypomnimy o tym w czasie rekolekcji.

Prasa katolicka.

W dzisiejszym „Gościu” :

- dlaczego Kościół nie może udzielać Komunii osobom żyjącym w powtórnych związkach. Grupa Dominikanów z USA przeanalizowała starannie propozycje orędowników dopuszczenia do Komunii osób rozwiedzionych żyjących w ponownych związkach. Owocem tej pracy jest 10 najpoważniejszych wątpliwości. W dzisiejszym Gościu pięć z nich.

- aż w 139 krajach chrześcijanie są dyskryminowani, co roku aż 100 tyś. Wyznawców Chrystusa oddaje swe życie za wiarę.

- jak młodzi Polacy przywracają pamięć o żołnierzach wyklętych.

Do numeru dołączona jest także płyta CD z programem do rozliczenia podatku dochodowego za 2014 rok

Zachęcamy jak zwykle do dobrej lektury.

Zmieniony ( 28.02.2015. )