Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.02.2008.

XVI Niedziela Zwykła (20 lipca 2014 r.)

Kancelaria parafialna.

W lipcu, sierpniu i we wrześniu kancelaria parafialna czynna będzie w każdą sobotę od godz. 9.00 do 11.00.  Jesteśmy także do dyspozycji po mszach św. porannych lub wieczornych.

Piesza pielgrzymka na Jasną Górę.

Jak każdego roku, podobnie i w tym gościć będziemy pielgrzymów udających się na Jasną Górę w poniedziałek (28 lipca). Przybędzie około 40 osób. Jak zwykle prosimy o kwatery dla nich, chętnych zapisujemy w zakrystii.

Koncert w sobotę.

W ramach 48 Festiwalu Organowego zapraszamy na koncert do naszego kościoła parafialnego w sobotę (26 lipca) o godz. 18.30.

Wystąpi Elżbieta Włosek-Żurawiecka – organy oraz

Chór: Schola Cantorum  Misericordis Christi pod dyrekcją Piotra Karwowskiego. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Bobolic jak również przybyłych do nas gości.

Prasa katolicka.

W dzisiejszym „Gościu”

- o manipulowaniu In vitro, atakach na prof. Chazana i cywilizacji śmierci w odwrocie mówi prof. Andrzej Kochański

- wielki ideowiec czy wielki cynik? Jaka jest prawdziwa twarz Romana Giertycha?

- większość mieszkańców Charkowa mówi po rosyjsku, wielu ma w Rosji rodziny. A jednak oparli się rosyjskiej dywersji.

Zachęcamy do lektury.

Zmieniony ( 19.07.2014. )