Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.02.2008.

XIII Niedziela Zwykła  (26 czerwca 2016 r.)

Dzieciom i młodzieży rozpoczynającym wakacje życzymy dobrego wypoczynku i umocnienia zdrowia. Niech znajdą także czas na codzienną modlitwę jak również niedzielną Mszę św. Obojętnie dokąd ich poprowadzą wakacyjne szlaki.

Kancelaria w czasie wakacji po każdej wieczornej Mszy św.,  oraz w sobotę od godz. 9.00 do 11.00.

Rocznica I Komunii św.

Dzisiaj dzieci rocznicowe przeżywają swoje święto na Mszy św, o godz. 11.30. Zapraszamy do szczególnej modlitwy w ich intencji, oraz ich rodziców.

Zapraszamy na spotkanie Odnowy w Duchu Świętym we wtorki po mszy św. wieczornej w Wieczerniku.

Nabożeństwa czerwcowe.

Do końca  miesiąca nabożeństwa czerwcowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej.  W czwartek ze względu na godzinną adorację przed Mszą św. na zakończenie adoracji.

I Piątek miesiąca. Odwiedziny chorych.

W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu połączone z Litanią do Serca Jezusa i Aktem Ofiarowania. Ks. Bogusław w sobotę odwiedzać będzie swoich chorych. Ks. Tomasz uczyni to w następnym miesiącu.

Prasa katolicka.

W dzisiejszym „Gościu”:

- początek wakacyjnego cyklu „Miasto świętych”, który będzie przewodnikiem po Krakowie szlakiem wyniesionych na ołtarze. Pierwszy odcinek o katedrze wawelskiej.

- ile kosztuje zorganizowanie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie?

- premierowy film nakręcony specjalnie na Oświatowe Dni Młodzieży. To opowieść Macieja Bodasińskiego i Lecha Dokowicza o iskrze miłosierdzia, która zapala ogień na świecie.

Zachęcamy do lektury jak również do oglądania.

Zmieniony ( 25.06.2016. )