Strona główna arrow Ogłoszenia
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.02.2008.

II Niedziela Zwykła   (19 stycznia 2020 r.)

Rekolekcje dla małżeństw.

Zapraszamy na 2 dniowe rekolekcje wszystkie małżeństwa, które chcą wzmocnić swoją więź małżeńską, odkrywać na nowo jej piękno, a także rozwiązywać ewentualne konflikty.

"Spotkania małżeńskie" odbędą się  21-23.02  w Koszalinie. Bliższe informacje zamieszczone są na plakacie w kruchcie kościoła.

Grupa „Wektor”.

Grupa "Wektor" zaprasza dzieci i młodzież 25.01.br w sobotę na godz. 10.00 na zajęcia pierwszej pomocy i  ratownicze techniki linowe. Spotkanie odbędzie się w sali Fitness w szkole przy ul. Głowackiego.

Bieg papieski.

Jeśli chcesz oddać hołd św. Janowi Pawłowi II w setną rocznicę Jego urodzin weź udział

w Bobolickim Biegu Papieskim, który odbędzie się 23.05.2020 roku o godzinie 1700:

- start spod pomnika papieskiego

- meta na rynku w Bobolicach.

Zapisy i regulamin  dostępne są na stronie internetowej www.biegnijmy.pl

Dystans biegu: 10 km, 5 km, 5 km Nordic Walking.

Koncert kolęd.

W następną niedzielę koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru z towarzyszeniem organów na Mszy św. o godz. 11.30  Serdecznie zapraszamy.  Próba chóru w środę o godz. 19.00.

Prasa katolicka.

W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego”:

-  „Niech ci Bóg da pokój i nie daje spokoju” – życzył mi znajomy. Jak w rozpędzonym świecie, w nieustannej gonitwie i pośród zawirowań znaleźć pokój serca?

- odsetek Polaków chodzących w niedzielę do kościoła nie zmienia się od kilku lat. Jeśli chodzi o powołania kapłańskie, trendy są znacznie gorsze.

- duch Sulejmaniego jeszcze przez wiele lat będzie się unosić nad Bliskim Wschodem. Iran ogłosił go męczennikiem, a Al.-Kuds zapowiada kontynuację jego strategii w artykule „Koniec władcy Bliskiego Wschodu”.

Jak zwykle zachęcamy do dobrej lektury.

Kolęda w tym tygodniu (załącznik)

KOLĘDA 20 – 25.01.2020

Poniedziałek -  20 stycznia

Warszawska, Mickiewicza, Kochanowskiego