Strona główna arrow Grupa studencka
Grupa Studencka Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
16.02.2008.

GRUPA STUDENCKA

student1Powstała stosunkowo niedawno, zresztą dzięki Bogu. Spotkania (między innymi ze względu dojazdy studentów) nieregularne, są – moim zdaniem (x.DS) – bardzo ciekawe i interesujące, o czym świadczy fakt, że kończą się zawsze dość późno.

 

 student2

Podczas dyskusji poruszane są kwestie dotyczące naszej wiary i łączenia jej z praktyką naszego życia. Jednak oczywiście rozmawiamy także o studiach i studenckim życiu. Grupa spotykających się osób jest najczęściej stała (choć liczba uczestników danego spotkania się zmienia), niemniej jednak nowe osoby witamy bardzo serdecznie.  studen3

 

Spotykamy się także przy różnych innych okazjach. To prawda, że lata studenckie to jeden z najfajniejszych okresów ludzkiego życia.

 student5

 

O terminach spotkań informujemy w Ogłoszeniach Parafialnych.ksDS

Zmieniony ( 26.05.2008. )