IV Niedziela Wielkanocna (21 kwietnia 2024 r.)

Dzisiejsza niedziela jest nazwaną Niedzielą Dobrego Pasterza. W ciągu tygodnia modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

Uroczystość św. Wojciecha.

We wtorek Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.

Chór parafialny.

Wracamy do regularnych prób chóru. Wszystkich śpiewających zapraszam w środę o godz. 19.00 do Wieczernika.

Bierzmowanie.

Ks. Tomasz zaprasza rodziców na spotkanie przed bierzmowaniem w piątek po Mszy św.. wieczornej.

Młodzież przygotowująca się do przyjęcia tego sakramentu spotyka się w sobotę w grupach o godz. 10.00, 11.00 i 12.00.

Spotkanie z katechetami dekanatu Bobolice.

W sobotę dn. 27 kwietnia spotkanie katechetów pracujących w szkołach na terenie naszego dekanatu. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 10.00.

Prasa katolicka.

W dzisiejszym „Gościu” przeczytamy m.in.:

– o misji katolickiego dziennikarstwa i postępowych katoliczkach, których nie chcą znać feministki.

– jak interpretować wyniki wyborów samorządowych.

– nad Sekwaną gwałtownie rośnie liczba przyjmujących chrzest dorosłych i młodzieży. Skąd ten wzrost się bierze?

– czy grozi nam katastrofa klimatyczna?