Strona główna
PARAFIADA 2010 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
15.07.2010.

KOŚCIÓŁ NA PARAFIADZIE: PONAD 15.000 PLN!!!

 finał wielkiej loterii

 Parafiada naprawdę się udała. Czy były jakieś „wpadki”. Jeśli już – to może niewidoczne. Za to po raz pierwszy tak wyraźnie widoczna była występująca młodzież. Ich występy – to była niewątpliwie nowość, którą wielu podziwiało. Do nabycia były także wyroby „Odnowy” i „Tafli”. Inną nowością była możliwość wspólnego przeżywania mundialowego meczu finałowego, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom multimedialnym. Gratulujemy MGOK-owi i Radzie Prafialnej organizacji. Całemu Kościołowi w naszej parafii mówimy: UDAŁO SIĘ!!! :-)

Ks. Proboszcz i Burmistrz Bobolic wręczają Łukaszowi rowerParafiada rozpoczęła się na dobre o 16.00. Były oczywiście konkursy i loterie. W konkursie dla dzieci i młodzieży główna wygrana, czyli rower powędrowała do… ministranta Łukasza.  

Mariola i Pani Alicja podczas występu

 

 

 

 

 

Karolina też urzekła swoim śpiewem

 

 

 

 

W tym roku wielkim pozytywnym zaskoczeniem były liczne występy dzieci i młodzieży, które przygotowała Pani Alicja Mirota

 

Pani Alicja, dzieci i młodzież


Uczestnicy parafiady zwracali szczególnie uwagę na piękny śpiew gimnazjalistek - Marioli i Karoliny 

 

 

 Pan Tadeusz odbiera telewizor wręczany przez Pana Dariusza

Oczywiście główna uwaga uczestników skierowana była na wielką loterię, której finał nastąpił tuż przed rozpoczęciem meczu finałowego.  Jednym z głównych fantów był telewizor, którego szczęśliwym posiadaczem został Pan Tadeusz – najstarszy ministrant w naszej parafii. strzały do tarczy

 

 

 

 

 Wielu próbowało swoich możliwości, strzelając do tarczy.

stoisko Odnowy

 Piękne wyroby oferowała wspólnota "Odnowy". 

 

 

 

 

 

 

Panie zadbały o dobre dania

Podczas parafiady, można było nie tylko dobrze się pobawić, ale także i zjeść. Nie sprawdziło się tu hasło: "gdzie kucharek sześć...itp." Jedzenia nie zabrakło. 

 Najszybciej poszły pierogi, ale dobrym powodzeniem cieszyły się również kiełbaski z grilla, bigos,  ciasta, gofry. stoisko z grillem

 

 

 

 

okno z małą loterią

 

 

 Pani Gosia z mlodzieżą przygotowała równie popularną małą loterię.

 

 Na koniec emocje sięgnęły zenitu, podczas wspólnego oglądania finałowego meczu Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Większość uczestników była za Hiszpanią, która dopiero w dogrywce pokonała Niemców wynikiem 1:0. 

multimedialna transmisja meczu

 

Zmieniony ( 12.11.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »