Strona główna arrow Nabożeństwa
Parafiada 2019 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Ks. Tomasz Staszkiewicz   
12.07.2019.

 

 

W niedzielę 07.07.2019 jak co roku odbyła się w naszej parafii parafiada. Pogoda co prawda od samego rana powodowała umiarkowany optymizm, ale wszystko się udało i uczestnicy byli bardzo zadowoleni. W tym dniu w naszej parafii gościł znany aktor Lech Dyblik. Jego kreacje aktorskie możemy podziwiać w komediowym serialu "Kiepscy". Wystąpił też w filmie "Wesele" reżyserii Pana Wojciecha Smarzowskiego. W rozmowie z Panem Lechem dowiedziałem się , że odmówił swojego udziału w filmie "Kler". Pan Lech na mszach świętych o godz. 8.00, 10.00 i 11.30 mówił o swoim nawróceniu, wyleczeniu się z nałogu alkoholizmu. Opowiadał jak wraz z żoną i swoimi trzema córkami budują na nowo swój dom i swoją rodzinę w miłości , zrozumieniu i pojednaniu. Pochodzi ze Złocieńca. Opowiadał, że aktor również musi uważać w co się pakuje w swoim zawodzie i bardzo ważne jest kierowanie się prawidłowym uformowanym sumieniem. zwrotem w jego życiu była dwugodzinna spowiedź u byłego spowiednika św. Jana Pawła II. Sam mówił że wstąpił do pewnego kościółka pod Łodzią żeby go po prostu zwiedzić, bo taki miał zwyczaj. I w ten sposób zaczął się Jego powrót do Boga, odnalazł sens życia, szczęście i miłość w swoim życiu a przede wszystkim w swojej rodzinie.

Parafiada rozpoczęła się 0 godz. 13.00

 

13.30 występy Młodych Artystów

14.00 I Losowanie Loterii Fantowej

14.30 Występ zespołu "Nestor" z Rosnowa

15.00 Występ zespołu "Polanie"

15.30 II Losowanie Loterii Fantowej

15.40 występ zespołu "Manowskie Malwy"

16.10 III Losowanie Loterii Fantowej

16.20 Występ zespołu "Polanie" - na cygańską nutę

17.10 Występ Pani Teresy Ulickiej

18.00 Msza św. w Kościele parafialnym

19.00 Występ zespołu "Alebabki"

19.30 IV Losowanie Loterii Fantowej

19.40 Koncert zespołu "Remont".

20.20 Finałowe Losowanie Loterii Fantowej 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmieniony ( 26.02.2020. )
 
następny artykuł »