Strona główna
remont krużganka Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Ks. Tomasz Staszkiewicz   
23.07.2019.

Remont krużganka przy zakrystii kościoła

Remont krużganka w kościele w Bobolicach

Od mniej więcej roku czasu trwa remont krużganka w naszej świątyni w Bobolicach. 

 

 

 

Od maja 2018 roku trwa remont krużganka w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP w Bobolicach. Od samego początku tego dzieła podjął się pan Grzegorz Lewicki. Pomimo licznych obowiązków rodzinnych zawodowych Pan Grzegorz znajduje też czas na wykonanie tej pracy. Nie brakuje mu precyzji, staranności i cierpliwości. Nieraz też jeżeli wymaga tego stan prac pracuje do godzin wieczornych. Ostatnio dołączył do Niego Pan Paweł Jankowski, więc prace będą jeszcze szybciej wykonane na Chwałę Bogu i ku pożytkowi całej naszej parafii. Życzymy obu Panom wytrwałości i satysfakcji płynącej z upiększania naszej bobolickiej kolegiaty.

Zmieniony ( 26.02.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »