Strona główna
do zarządzenia Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: ks. Ryszard Baran   
26.03.2020.

W nawiązaniu do zarządzenia bpa Diecezjalnego Edwarda Dajczaka.

 

Niestety, przez jakiś czas będziemy odprawiać Msze św. bez udziału wiernych. Sytuacja jest poważna, dlatego takie decyzje. Przyjęte intencje będziemy odprawiać w wyznaczonych dniach. Prosimy o duchową łączność. Intencje przyjęte na najbliższe niedziele na filiach odprawimy tutaj na miejscu w Bobolicach w określonych godzinach i w koncelebrze. Zarządzenie biskupa prosimy dokładnie przeczytać. Miejmy nadzieję i módlmy się by Pan nas ochronił od wszelkiego zła i od tej choroby. Bądźmy też solidarni z tymi, którzy będą potrzebować naszej pomocy.

Intencje na następny tydzień zostały zaktualizowane. Poza poniedziałkiem poranne intencje odprawimy w domu Sióstr Pallotynek.

 

 

 

                                    Proboszcz i Wikariusze

 

Zmieniony ( 28.03.2020. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »